Göksun'lu Sevilen Spor Adamı  Ziya Kaynak Vefat Etti

Göksun ilçemizde eşrafından sevilen ve saygın spor adamı Ziya Kaynak'ın vefatı ilçede ve spor camiasında büyük üzüntü ile karşılandı.

Hayatını kaybeden spor adamı Ziya Kaynak'ın cenazesi Göksun merkez Kayabaşı mezarlığında,Hafız Mustafa Bülbül hocanın okuduğu Kur'ânı Kerim , dualar ve gözyaşları arasında toprağa verildi.

Cenaze törenine Türk Parlementerler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil,Göksun Belediyesi Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın,AK Parti ilçe Başkanı Mustafa Akgül ,MHP ilçe Başkanı Fatih Üstün,Ziraat Odası Başkanı Selim Cüce,Kahramanmaraş'ta Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ekrem Karaoğlan,Onikişubat Belediyesi Meclis üyesi-İş insanı Mustafa Evliya,ASKF önceki dönem başkanı Ergün Önal,ASKF Başkan Yardımcısı Abdurrahman Akbaba,ASKF Yönetim Kurulu üyesi ve Göksun Belediyespor Teknik sorumlusu ve idarecisi Bayram Yapar,Sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ,Eğitim camiasının sevilen isimlerinden Özel Sevinç Rehabilitasyon merkezi ve  okulları sahipleri Recep Güzel ve Osman Demirci ,aileleri, sevenleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sevilen ve saygın spor adamı merhum Ziya Kaynak' ın  oğulları Kaan, Volkan ve Gökhan ve yakınları taziye için gelen akraba ,dost ve sevenlerine acılı günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür ettiler.

Bizde Haber344.com  yayın kurulu olarak merhum Ziya Kaynak'a Allah'tan rahmet,ailesine,sevenlerine ve spor camiasına sabırlar ve başsağlığı diliyoruz.

Haber344.com / HABER - YAŞAM