Mahir Ünal ve Ak Parti Kurmayları Şehrimizde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan il danışma meclisi,bir dizi açılış,miting ve gençlik buluşması için yarın şehrimize geliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğanın gelişi öncesi il teşkilatı ve ilgili birimlerin hazırlıklarının yerinde incelenmesine hiçbir aksaklığın yaşanmaması için Ak Parti Türkiye Büyük Millet meclisi Ak Parti Grup Başkan vekili ve ilimiz milletvekili Mahir Ünal ve Ak Parti Kurmayları bugün kente geldiler.

AK Parti TBMM Grup Başkan vekili Mahir Ünal ile birlikte Ak Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ve Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan 'da  Kahramanmaraş'a geldiler.

Havaalanında Mahir Ünal ve Ak Parti kurmaylarını Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir,İmran Kılıç, Mehmet Cihat Sezal ,Büyükşehir Belediyesi Başkanı sayın Hayrettin Güngör, Ak Parti il başkanı Av.Fırat Görgel,Kadın Kolları il başkanı Gül Çitil Okur,Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay,Onikişubat ilçe Başkanı Mücahit Kara,Dulkadiroğlu ilçe Başkanı Şahin Avşaroğlu ve Ak Partili Yöneticiler karşıladı.

Havaalanında karşılanan Ak Partili kurmaylar Dulkadiroğlu Belediyesi Başkanı Necati Okay tarafından Dulkadiroğlu Cevizli Park 'ta misafir edilerek bir süre dinlendiler.

Haber344.com / HABER SİYASET