ÖNDER-KAMİMDER ÖĞRENCİLERİ KAYNAK LARLA SEVİNDİRMEYE DEVAM EDİYOR

 ÖNDER - KAMİMDER Kahramanmaraş İmam Hatipliler Derneği İl Başkanı Bilal Güngör ve yönetim kurulu üyeleri Türkoğlu ilçesinde öğrencilere kaynak eser dağıtımında bulundular.

Türkoğlu Ilçesinde Bilal Güngör,Yönetim kurulu, Milli Eğitim Müdür vekili Menderes Ibik ve Şube Müdürü Ali Tiyek' in katılımı ile Türkoğlu ilçesinde bulunan Yedi Güzel Adam Anadolu İmam Hatip Lisesi, Durdu Tansel İHO, Beyoğlu İHO, Şekeroba İHO, Yeşilyöre İHO, Türkoğlu AİHL ve Osman Gazi AİHL'de okuyan 8. ve 12. Sınıfta okuyan öğrencilere yönelik ÖNDER Genel Merkezi tarafından gönderilen LGS ve TYT test/deneme kitaplarını öğrencilere ulaştırıldı.

Gerçekleştirilen kaynak kitap dağıtımı ve istişare toplantısı ile ilgili olarak ÖNDER il temsilcisi ve KAMIMDER il başkanı Bilal Güngör şunları söyledi "Kahramanmaraş il temsilciği olarak öğrencilerimizin gözlerindeki sevinci, okuma arzusunu, heyacanlarını, geleceğe dair hayal ve umutlarını dinledik.Bizler de bu sevinç karşısında sevindik, heyacanımız daha da arttı,emek sarf eden tüm idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum"diyen başkan Güngör sözlerini şöyle sürdürdü "Bir yılı aşkın süredir devam eden pandemi nedeniyle eğitim-öğretim süreci sekteye uğrayan öğrencilerimize destek çıkmaya, onların yanında olduğumuzu ve olacağımızı göstermeye devam edeceğiz, Kahramanmaraş ve Tüm İlçelerimizde eğtim gören   8. Sınıfta okuyan  2600 öğrencimize, LGS  12 sınıfta okuyan 2570 öğrencimize de TYT 5 deneme setini dağıtımını dağıtımı gerçekleştirdik"dedi.

Dağıtılan kaynak eserlerin dağıtımı nedeniyle öğrenciler,öğretmenler ve idareciler ÖNDER-KAMİMDER adına Bilal Güngör başkana ve ekibine teşekkür ettiler.

www.Haber344.com / HABER- EĞİTİM